۱
رئیس امور فرهنگی قوه قضاییه خبر داد:

آغاز به کار طرح سنجش و پرورش استعداد و مهارت فرزندان قضات و کارکنان سراسر کشور

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵
آغاز به کار  طرح سنجش و پرورش استعداد و مهارت فرزندان قضات و کارکنان سراسر کشور
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین عاملی با اعلام اين خبر افزود: يكي از مهمترين وظايف والدين توجه به موضوع فرزندپروري است و كاركنان دستگاه قضايي عمدتا به دليل كثرت كار و فراواني پرونده ها، فرصت كافي براي پرداختن به مسايل مرتبط با خانواده را ندارند و در بسياري از موارد نيز محدوديت هاي شغلي مانع از رشد و شكوفايي استعداد فرزندان مي شود. به همين جهت يكي از تاكيدات رياست معظم قوه قضاييه برنامه ريزي امور فرهنگي در حوزه مسايل خانواده كاركنان بوده که در همين راستا طرح سنجش و پرورش استعداد و مهارت فرزندان قضات و كاركنان در دستور كار قرار گرفته است.
وي در ادامه اظهار كرد: اين طرح شامل دو بخش سنجش و پرورش است. در گام اول اطلاعات مربوط به علايق، استعدادها و مهارت هاي فرزندان شناسايي شده و در گام دوم متناسب با نوع و فراواني نتايج گام اول، امكانات و زيرساخت هاي لازم براي پرورش، هدايت و حمايت از استعدادها و مهارت هاي فرزندان فراهم خواهد شد.
رئیس امور فرهنگی قوه قضاییه، در پايان از قضات و كاركنان اداري قوه قضاييه در سراسر كشور درخواست كرد كه در اين طرح جامع كشوري مشاركت نمايند.
444
کد مطلب : ۵۸۸۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما