۰

برگزاری دوره آموزشی اصلاحات ارضی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸
برگزاری دوره آموزشی اصلاحات ارضی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد
محمدمهدی صالحی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان  کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری دوره آموزشی اصلاحات ارضی اظهار کرد: این دوره آموزشی ویژه قضات حقوقی محاکم دادگستری، شورای حل اختلاف و تجدیدنظر با تدریس دکتر کریم صادقی (رئیس شعبه ششم دادگاه تجدیدنظر استان چهار محال و بختیاری) و با رعایت پروتکل های بهداشتی، به صورت  مجازی برگزار شد.
وی گفت: در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی تحت عناوین بررسی تاریخچه اصلاحات ارضی، تحلیل مواد قانونی مرتبط، املاک عشایری، نسق زراعی و مالکیت و سایر مسائل حقوقی مربوط به آن تدریس شد.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: این دوره آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت کارگاهی و مجازی و با حضور قضات دادگستری استان های کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی و چهارمحال و بختیاری برگزار شد و هر یک از شرکت کنندگان از امتیاز آموزشی بهره‌مند شدند.
صالحی در پایان اظهار کرد: معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد این آمادگی را دارد که دوره های آموزشی را با مشارکت سایر دادگستری های کشور برگزار کند.

برای عضویت در کانال امور فرهنگی قوه قضاییه در پیام رسان سروش کلیک کنید
222
کد مطلب : ۵۸۷۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما