۰

مراسم رونمایی از اولین جلد کتاب «مجموعه نشست های قضایی» برگزار شد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷
مراسم رونمایی از اولین جلد کتاب «مجموعه نشست های قضایی» برگزار شد
به گزارش امور فرهنگی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان در این مراسم گفت: نگاه علمی به نیروی انسانی در حوزه قضایی ضروری و باعث بهبود کار و سیستم می شود.
وی با اشاره به انتشار اولین جلد مجموعه نشست های قضایی دادگستری استان اظهار کرد: بسیاری از مواردی که در متون حقوقی مطرح می شود، لازم است به صورت کاربردی در دادگاهها عملی شود.
رئیس کل دادگستری استان به انتشار نخستین کتاب مجموعه نشست های قضایی در استان اشاره کرد و بیان داشت: یک سال گذشته نسبت به سنوات گذشته نشست های قضایی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد افزایش 3 برابری داشته است و معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان با یک کار علمی اقدام به چاپ آن نموده است.
در ادامه این مراسم محمدمهدی صالحی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان نیز گفت: تحقیق و پژوهش به عنوان یکی از پایه های مهم تحول قضایی محسوب و اقدامات علمی و پژوهشی در کنار تحلیل و نقد آراء، زمینه اتقان بیشتر آرا را فراهم می کند.
وی افزود: رونمایی از اولین جلد مجموعه نشست قضایی مربوط به نشست های حوزه های قضایی استان از شهریور ۱۳۹۸ تا مهرماه ۱۳۹۹ بوده و مجموعا ۴۷ نشست برگزار که از این تعداد حدود ۴۰ نشست آن در هیات عالی نشست های قضایی کشور مطرح شده است.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان به ویژگی های این کتاب اشاره کرد و گفت: این کتاب علاوه بر نشست های قضایی استان، شامل جدیدترین نظرات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه و آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و دستورالعمل ها و همچنین معرفی آثار علمی همکاران قضایی استان است.
 
 
 
222
 
کد مطلب : ۵۸۰۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما