۰

کتابخانه مرکزی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
کتابخانه مرکزی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد
به گزارش امور فرهنگی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویر احمد در حاشیه افتتاح کتابخانه تخصصی حقوقی آموزش دادگستری با اشاره هفته پژوهش گفت: شایسته است در این هفته، یاد و خاطره شهید محسن فخری زاده که از پژوهشگران عرصه علمی کشور بودند گرامی بداریم و شهادت این دانشمند کشورمان را به جامعه پژوهشگران تسلیت و تبریک می گویم.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در این کتابخانه که در راستای پشتیبانی از اهداف و برنامه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دادگستری و سازمان های تابعه و وابسته به دستگاه قضایی استان و تامین نیازهای حقوقی، اطلاعاتی قضات، اساتید، دانشجویان، کارکنان و سایر کاربران تاسیس شده، از جمله اهداف آن ارتقای سطح کمی و کیفی آن در جهت پاسخگویی هرچه بیشتر به نیازهای مراجعان و به کارگیری شیوه های نوین کتابداری و اطلاع رسانی می باشد.
محمد مهدی صالحی گفت: در این کتابخانه بالغ بر ۵ هزار جلد کتاب تخصصی حقوقی در قالب 2 هزار و 300 عنوان از موضوعات حقوقی موجود است.
وی ضمن تشکر از حمایت های رئیس کل دادگستری استان، بیان داشت: قدرت اصلی علمی هر کشور با اهل تحقیق است که اطلاعات تولید می کنند و امروزه آنچه قدرت را به ارمغان می آورد اطلاعات است.
وی افزود: از طرفی تحقیق و پژوهش، به عنوان یکی از پایه های مهم تحول در نظام های قضایی محسوب می شود و با امر پژوهش و با در نظر گرفتن مقتضیات زمانی، بسیاری از مسائل حقوقی بروزرسانی و اصلاح می شود.
صالحی در پایان اظهار داشت: این کتابخانه جهت استفاده قضات، کارکنان دادگستری، اعضای شوراهای حل اختلاف، وکلاء و کارشناسان دادگستری و دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
 
 
 
222
 
کد مطلب : ۵۷۹۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما