۱
رئیس کل دادگستری استان اردبیل:

یاد ایثارگران و فداکاری های آنان پشتوانه ای محکم برای خدمت رسانی به مردم است

تاریخ انتشار
يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵
یاد ایثارگران و فداکاری های آنان پشتوانه ای محکم برای خدمت رسانی به مردم است
 به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان اردبیل، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در ابتدای این جلسه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به ایثارگری ها و فداکاری‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امروز همه ما بر سر سفره رنج ها و سختی های ایثارگران و امام شهدا هستیم و امنیت، آرامش، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مرهون جانفشانی های آن عزیزان است.
رئیس کل دادگستری استان گفت: این عزیزان نشان دادند که راه پیروزی، استقامت و ایستادگی در برابر ظلم و ستم است و در این راه از مکتب عاشورا و حضرت امام حسین (ع) الگو گرفته اند و این چنین شد که هشت سال در برابر دشمن تا دندان مسلح  که توسط جهانخواران شرق و غرب پشتیبانی می شدند پیروز و سربلند شدند.
رئیس کل دادگستری استان خاطرنشان کرد: باید فرهنگ ایثار و گذشت را در جامعه تقویت و نهادینه کنیم و همیشه خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران را ارج نهیم چرا که تکریم آنان احترام به فرهنگ مقاومت، ایثار و گذشت است.
وی با یادآوری موفقیت های کشور اظهار داشت: امروز هم شاهد هستیم که جوانان ما همانند ایام جنگ تحمیلی در تمامی حوزه‌ها به ویژه در حوزه های علمی مجاهدانه و شبانه روزی برای ارتقاء و پیشرفت کشور تلاش می‌کنند و این مایه مباهات هر فرد ایرانی است.
رئیس کل دادگستری استان گفت: مجموعه قضایی در این بین رسالت سنگین تری در حفظ و پاسداشت فرهنگ ایثار و گذشت دارد و مسلماً تلاش مجموعه قضات و کارمندان دستگاه قضایی در تحقق آرمان ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش آفرین خواهد بود.
عتباتی در ادامه با اشاره به مجاهدتهای بی شمار ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس یاد شهدا، جانبازان، ایثارگران و فداکاری‌های خانواده های آنان را پشتیبانی بسیار محکم در انجام احسن امور و خدمت رسانی به مردم عنوان کرد.
 در پایان این مراسم از ۶ نفر از ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس شاغل در دادگستری استان تجلیل شد.
  
222
 
کد مطلب : ۵۷۱۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما