۰
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی:

مصداق امر به معروف فعال شدن نهادهای نظارتی است

تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲
مصداق امر به معروف فعال شدن نهادهای نظارتی است
به گزارش امور فرهنگی دادگستری کل استان آذربایجان شرقی، موسی خلیل اللهی در نشست شورای فرهنگی دادگستری کل استان با اشاره به نزدیک شدن به ایام ماه محرم و هفته امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اظهار کرد: یکی از معروف ها برگزاری نماز جماعت بوده که باید در ادارات و با توجه به شرایط موجود با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شود.
وی گفت: در جامعه بدون امر به معروف و نهی از منکر، فساد گسترش می یابد و باید برای تحقق امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و ادارات در کنار گسترش معنویات، حس مسئولیت پذیری همگانی و خودکنترلی نهادینه شود.
وی با بیان اینکه تمامی دستگاه‌ها و بخش‌های زیرمجموعه موظف به اجرای امر به معروف و نهی از منکر هستند، خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین معروف ها در جامعه اجرای عدالت بوده و لازمه برقراری آن فعال بودن سازمان های نظارتی در کنار اقدامات فرهنگی و برخورد با مفاسد و مجرمان است.
خلیل اللهی در پایان با اشاره به نزدیک شدن به ایام ماه محرم در خصوص مراسم های عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) گفت: مراسم عزاداری ایام محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تشکیلات قضایی استان برگزار می شود.

777
 
 
 
کد مطلب : ۵۶۷۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما