۰

برگزاری آنلاین و غیرحضوری مسابقات قرآنی کارکنان قوه قضاییه در استان کرمان

تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹
برگزاری آنلاین و غیرحضوری مسابقات قرآنی کارکنان قوه قضاییه در استان کرمان
یدالله موحد در شورای فرهنگی دادگستری کل استان کرمان بر رعایت تمامی مفاد پروتکل های بهداشتی در راستای برگزاری مسابقات قران کارکنان قوه قضاییه تاکید کرد و افزود: بخش کتبی این مسابقات با استفاده از سیستم داخلی دادگستری استان کرمان و با همکاری اداره آموزش دادگستری برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: بخش های حضوری این مسابقات نیز حذف شده و به صورت فایل های ضبط شده در اختیار داوران قرار می گیرد تا نسبت به انتخاب افراد برتر اقدام کنند.
وی بر توجه به سلامت کارکنان و شرکت کنندگان در مسابقات قرآن کارکنان قوه قضاییه تاکید کرد و گفت: این مسابقات در سال های گذشته به صورت حضوری و متمرکز در مرکز استان برگزار می شد که امسال با توجه به شرایط موجود به شکل جدیدی برگزار خواهد شد.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان نیز گفت: برگزاری مسابقات قرآنی امسال با توجه به وضعیت شیوع بیماری کووید -19 وضعیت متفاوتی نسبت به سال های گذشته دارد.
محمدباقر اسلامی با اشاره به اینکه به دلیل عدم توازن امکانات دادگستری های استان در بهره گیری از سیستم های الکترونیک و صوتی، امکان برگزاری این مسابقات به صورت ویدئوکنفرانس وجود ندارد، خاطرنشان کرد: بخش های کتبی این مسابقات بر اساس سازوکار موجود در واحد آموزش دادگستری کل استان کرمان با استفاده از سامانه های داخلی و به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: بخش های غیرحضوری و شفاهی نیز به صورت ضبط شده در اختیار داوران قرار می گیرد تا پس از ارزیابی های لازم اعلام نظر کنند.
وی با اشاره به ثبت نام 111 نفر در مرحله استانی برای شرکت در این مسابقات تصریح کرد: این مسابقات در حوزه شفاهی در رشته های قرائت، تحقیق و ترتیل، حفظ (یک جزء، دو جزء، پنج جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل) و اذان ویژه برادران برگزار می شود.
وی ادامه داد: بخش کتبی مسابقات قرآنی کارکنان قوه قضاییه نیز در دو رشته مفاهیم و حفظ موضوعی برگزار خواهد شد.
وی عنوان کرد: مسابقات قرآنی کارکنان قوه قضاییه در استان کرمان نیمه اول مردادماه سال جاری با حضور شرکت کنندگانی از دادگستری استان و سازمان های تابعه قوه قضاییه برگزار خواهد شد.
  
222
 
کد مطلب : ۵۶۶۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات