۰
معاون فرهنگی دادگستری کل استان یزد:

امید بخشی، جلب اعتماد مردم و خدمت صادقانه از مهمترین وظایف دستگاه قضا است

تاریخ انتشار
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۸
امید بخشی، جلب اعتماد مردم و خدمت صادقانه از مهمترین وظایف دستگاه قضا است
محمدرضا عرشیان در نشست ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه، امیدبخشی و امیدآفرینی را یکی از محورهای مهم این قوه دانست و بیان کرد: لازمه جلب اعتماد عمومی اجرای عدالت است و همه باید در این زمینه مجدانه تلاش کنند.
وی در خصوص برنامه های دستگاه قضایی اظهار کرد: برنامه های دستگاه قضا شامل درون سازمانی در جهت ارائه فعالیت های کارکنان اداری و قضایی به مردم و برون سازمانی جهت جلب و اعتماد مردم و آگاهی بخشی ایشان از برنامه های این دستگاه است.
وی تصریح کرد: مردم باید در جریان اقدامات انجام شده توسط دستگاه قضایی قرار گیرند و از مجاهدت‌های این دستگاه در عرصه اجتماع آگاه شوند زیرا که برای اعتماد سازی در بین آنها، توجه به این مهم اهمیت دارد.
عرشیان در تشریح برنامه‌های ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه ابراز کرد: برگزاری مصاحبه مطبوعاتی، رادیو و تلویزیونی، دیدار اعضای شورای قضایی استان با امام جمعه، برگزای جلسه مشترک شورای قضایی و اداری استان، دیدار با نخبگان، روحانیون و دانشگاهیان از جمله این برنامه‌ها است.
رئیس شورای قضایی استان در خصوص اهداف این جلسات یادآور شد: هدف اصلی این جلسه یادآوری و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش و نیز تلاش و خدمت خالصانه به مردم است.
لازم به ذکر است با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹، تمامی برنامه های بزرگداشت هفته قوه قضاییه با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرایی می شود.
777
 
 
 
کد مطلب : ۵۶۰۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات