۰
با مشارکت حقوقدانان بسیجی؛

آموزش حقوقی به مردم در استان گلستان آغاز شد

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹
آموزش حقوقی به مردم در استان گلستان آغاز شد
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: علاوه بر فعالیت حقوقدانان در مساجد، 20 مدرسه شهری نیز برای ارائه آموزش های حقوقی به دانش آموزان دبیرستانی به عنوان پایلوت مشخص شده است.
 هاشمیان در ادامه از ایجاد قرارگاه امر به معروف در دستگاه های اجرایی استان نیز خبر داد و گفت: در قالب این قرارگاه با کمک بسیجیان، منکرات و تخلفات در هر دستگاه شناسایی و به مدیران آن دستگاه تذکر داده می شود.
رئیس بسیج حقوقدانان استان همچنین بیان کرد: بسیج حقوقدانان با کمک دانشجویان و وکلای داوطلب یک کلینیک حقوقی، برای دسترسی اقشار کم درآمد ایجاد کرده است.
وی با تأکید بر جلوگیری از ریشه دار شدن اختلافات خانوادگی تشریح کرد: واحد آموزش حقوقی در کنار دادگاه های خانواده فعالیت خود را آغاز کرده به طوری که در این واحدها حقوقدان و روانشناس مستقر می شوند و زوجین پیش از شرکت در جلسه دادگاه باید به آن مراجعه کنند.
رئیس کل دادگستری استان در پایان افزود: یکی از محورهای مؤکد رئیس قوه قضاییه، مدیریت جامعه بعد از اپیدمی بیماری کروناست که بسیج حقوقدانان در این بخش می تواند ورود کند و برای آگاهی مردم گام های موثری بردارد.
777

 
کد مطلب : ۵۵۶۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما