۰
حجت الاسلام والمسلمین تمجیدی خبر داد:

برپایی نمایشگاه قوه قوه قضاییه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
برپایی نمایشگاه قوه قوه قضاییه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین حسن تمجیدی با تاکید بر خدمات رسانی ویژه به راهپیمایان مراسم 22 بهمن گفت: در دو غرفه این معاونت که در مسیرهای راهپیمایی برپا می شود، حقوقدانان به ارائه مشاوره حقوقی و قضایی رایگان به راهپیمایان می پردازند.
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان گفت: پخش آثار فرهنگی در زمینه ارتقاء و افزایش دانش حقوقی مردم مانند تیزرهای روایت زندگی، مستند و کلیپ های تولیدی قوه قضاییه و...، بروشورهای حقوقی گام به گام، کتب منتشره معاونت فرهنگی و نمایش طرح های گرافیکی از دیگر برنامه های غرفه قوه قضاییه در این مراسم می باشد.
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم و امور فرهنگی و اجتماعی دادگستری استان افزود: برای مکاتبه با رئیس قوه قضاییه و رئیس کل دادگستری استان تهران و همچنین رسیدگی به درخواست های مردمی از بخش های مختلف دادگستری استان تهران، دو صندوق نیز در محل غرفه تعبیه شده تا راهپیمایان، پیشنهادات خود را درون آن بیاندازند.
لازم به ذکر است غرفه قوه قضاییه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در دو محل جداگانه، خیابان آزادی، نبش خیابان استاد معین و دیگری در خیابان آزادی، ابتدای خیابان جمالزاده شمالی قرار دارد.
 
 
 
222
 
کد مطلب : ۵۳۹۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات