۰

برگزاری میز خدمت دادگستری استان در مصلای اردبیل

افتتاح مجتمع ورزشی کارکنان و دیدار با خانواده های شهید
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
برگزاری میز خدمت دادگستری استان در مصلای اردبیل
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان اردبیل، در دیدار مردمی مسئولان دادگستری استان اردبیل، مشکلات و درخواست های 120 نفر از مراجعین در موضوعات مختلف حقوقی و کیفری رسیدگی و دستورات قضایی لازم صادر شد.
همزمان با این دیدار، رؤسا و دادستان های حوزه های قضایی شهرستان ها نیز جهت ارائه خدمات حقوقی و قضایی به مردم، در «مصلی حوزه قضایی محل خدمت» حضور یافتند.

راه اندازی مجتمع ورزشی با نام شهید سلیمانی
همچنین مجتمع فرهنگی ورزشی دادگستری استان با نام سردار بزرگ اسلام "شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" جهت ارائه خدمات رفاهی به همکاران دادگستری استان اردبیل افتتاح شد.
ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در آیین افتتاح این مجتمع گفت: در راستای ارتقاء سلامت جسمی کارکنان دادگستری و سازمان های تابعه قوه قضاییه در استان، این سالن ورزشی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان راه اندازی شده است.
 
قدردانی از خانواده های شهید
به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا نیز رئیس کل دادگستری استان به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز و مسئولین استانی به منظور ادای احترام به مقام شامخ شهدا با خانواده های شهید "پوردباغ و کیافر" دیدار کردند.
در پایان این دیدار رئیس کل دادگستری استان با اعطای لوح تقدیر و اهدای هدیه به همسران این شهدا از آنان برای صبوری و پایداری در ادامه راه این عزیزان قدردانی کرد.
777
کد مطلب : ۵۳۹۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات