۰
معاون فرهنگ عمومی:

مهمترین دستاورد پیروزی انقلاب اسلامی زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) است

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷
مهمترین دستاورد پیروزی انقلاب اسلامی زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) است
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، محمد وحدتی در جمع کارکنان ستاد مرکزی قوه قضاییه با اشاره به اینکه تمام گرفتاری های بشر حاصل جدا شدن او از امام معصوم است گفت: خداوند لطفی که در حق بشریت کرده برگزیدن امام معصوم به رهبری جامعه است.
وی با تاکید بر اینکه برترین و سخت ترین اعمال نزد خداوند انتظار برای فرج است اظهار داشت: در زمان کنونی ماموریت ویژه ما این است که دنیا متوجه عظمت و توانمندی دین اسلام بشود چرا که تنها یاور مظلومان در دنیا دین اسلام است.
معاون فرهنگ عمومی با اشاره به اینکه در اوائل پیروزی انقلاب اسلامی، دو قدرت نظام سرمایه داری و سوسیالیستی در تقابل با یکدیگر بودند گفت: دو کشور شوروی و آمریکا جهان را بین خود تقسیم کرده بودند. ملت های مظلوم و مستقل هیچگاه این دو قدرت را به عنوان ناجی قبول نداشتند. خوشبختانه یکی از نتایج پیروزی انقلاب اسلامی نیز برداشتن نقاب از چهره این دو ابرقدرت بود.
وی افزود: باید در دل امت ها امید ایجاد کرد، بسیاری از آنها از انقلاب اسلامی تاسی گرفته و الگو می گیرند. شما ببینید مبارزین یمنی 5 سال است که آمریکا را زمینگیر کرده اند. آنها می گویند اگر ایران نبود در یمن و سوریه و عراق دچار مشکلات زیادی می شدیم.
وحدتی با اشاره به اینکه باید توطئه های دشمنان را به فرصت تبدیل کرد گفت: در زمان جنگ که ما هیچگونه تجربه کشورداری نداشتیم و همه کشورها هم پشت صدام حسین بودند و او را حمایت می کردند، آن تهدید بزرگ را تبدیل به فرصت کردیم بطوریکه آمریکایی ها بارها اعتراف کردند که ایران از همان زمان جنگ 8 ساله در برابر دشمنان خود آبدیده شد.
وی در پایان افزود: رهبری بارها فرمودند که ریشه مشکلات مردم، ریشه در ضعف مدیریت داخلی دارد و نباید آن را به گردن آمریکایی ها انداخت. لذا ما باید در تمام زمینه ها با برنامه ریزی مطلوب و مناسب، اقتصادی بدون نفت را پایه گذاری کنیم تا دشمنان نتوانند از این سلاح علیه ما استفاده کنند و این سرمایه ملی نیز برای آیندگان باقی بماند.
 
222
 
کد مطلب : ۵۳۸۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

منشورات