۱
حجت الاسلام والمسلمین صادقی:

هدف برنامه های معاونت فرهنگی ارج نهادن به قرآن و مفاهیم قرآنی است

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
هدف برنامه های معاونت فرهنگی ارج نهادن به قرآن و مفاهیم قرآنی است
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین صادقی در اختتامیه مسابقات کشوری قرآن کریم در شیراز گفت: قرآن نه برای گذشتگان که برای مردمان امروز و نه تنها برای تلاوت که برای عمل کردن و هدایت شدن برای ما خلق شده است و تنها در سایه قرآن است که به حقیقت می رسیم.
وی با تقدیر از همکاران ستادی و همچنین مسئولان دادگستری استان فارس برای اجرای باکیفیت این مسابقات گفت: هدف برنامه های معاونت فرهنگی ارج نهادن به قرآن و مفاهیم قرآنی است و بر این باوریم که با فهم و عمل به قرآن در سایه عترت می توانیم راه درست را پیدا کنیم.
معاون فرهنگی قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: با فهم قرآن نه فتنه گر می شویم و نه فتنه زده و دلیل اینکه بعضی از حکام اسلامی فریب غرب را خورده اند این است که با دوری از قرآن قلبشان دچار بیماری شده و فریب رفاقت دشمنان را خورده اند و امروز می بینیم که از رفتارشان پشیمان شده اند.
وی گفت: سردار سیلمانی ندای قرآن را شنید و عمل کرد و او به معنای واقعی تربیت یافته مکتب قرآن است.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با اشاره به مقام معنوی سردار شهید سلیمانی تصریح کرد: با شهادت سردار سلیمانی خون تازه ای در رگ های اسلام به جریان افتاد، اما این روزها ترامپ قمارباز حرف از معامله قرن می زند و خواهیم دید که در این قمار همه چیز را خواهد باخت، زیرا نفرت مردم از غرب در ایران و خاورمیانه ابدی شده است.
حجت الاسلام والمسلمین صادقی در پایان با اشاره به بیماردلی بعضی از حکام اسلامی و ترس آنها از غرب اظهار کرد: اسرائیل می خواهد قبله اول مسلمانان را بگیرد و دلیل جسارت این است که بعضی ها در خاورمیانه به مصداق یهود و نصارایی که قرآن رفاقت و عهد را با آنها منع کرده است به دوستی گرفته اند و امروز متوجه شده اند کلاه سرشان رفته است.
 
 
 
777
 
 
کد مطلب : ۵۳۷۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
واخواهی به چه معنایی است؟
روش‌های اعتراض به آراء به دو دسته تقسیم می‌شود: طرق عادی مشتمل بر واخواهی و تجدیدنظر و طرق فوق‌العاده که مشتمل بر فرجام ...
پس از سرقت یا مفقودی چک، صادر کننده یا دارنده آن چگونه باید پیگیری کند؟
چک به عنوان یک وسیله پرداخت نقش بسیار مهمی در روابط اقتصادی اشخاص جامعه ایفا می کند که در صورت آشنایی با مقررات مربوط به ...
آثار و تبعات ازدواج های قانونی کدام است؟
از جمله معيارهايي كه باید مورد توجه جدي در انتخاب همسر قرار گیرد، التزام و پایبندی به ارزش های عرفی و قانونی است تا بتواند ...