۰
با حضور معاون فرهنگی دادگستری استان کردستان:

مرحله مقدماتی کشوری هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه برگزار شد

تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۴
مرحله مقدماتی کشوری هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه برگزار شد
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان کردستان، عبدالله دهقان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: امروز مرحله مقدماتی کشوری مسابقات قرآن کریم به میزبانی شهر سنندج در سالن اجتماعات دادگستری کل استان کردستان برگزار و نفرات برتر پس از ارزیابی در معاونت فرهنگی قوه قضاییه به مرحله کشوری راه خواهند یافت.
وی خاطرنشان کرد:  این مسابقات در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، اذان، حفظ موضوعی و درک مفاهیم و در دو بخش کتبی و شفاهی و با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص اشاعه، ترویج و انس با قرآن کریم برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی دادگستری استان افزود: کلیه کارکنان قوه قضاییه، سازمان‌های تابعه، کارکنان شورا‌های حل اختلاف و همسران و فرزندان دستگاه قضایی استان که موفق به راهیابی به این مرحله شده بودند، در مرحله مقدماتی کشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضاییه شرکت کردند.
دهقان، شناسایی، تشویق و بهره مندی از توانمندی‌های نخبگان قرآنی دستگاه قضایی استان، افزایش انگیزه میان کارکنان و خانواده‌های آنان برای تداوم آموزش قرآن کریم و ارتقای سطح آگاهی‌های قرآنی کارکنان قوه قضاییه را از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات دانست.
همچنین در آیین اختتامیه این مراسم از تعداد 44  نفر از کارکنان دستگاه قضایی استان کردستان در رشته های مختلف که در مرحله استانی حائز رتبه های برتر شده بودند با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.222
کد مطلب : ۵۱۳۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما