۰
معاون فرهنگی دادگستری استان خراسان رضوی تشريح کرد:

برنامه های دادگستری استان در زمينه مقابله با جرايم خاص

تاریخ انتشار
شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
برنامه های دادگستری استان در زمينه مقابله با جرايم خاص
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری خراسان رضوی، معاون قضايی و فرهنگی رئيس کل دادگستري استان خراسان رضوي که در جلسه شوراي پيشگيري از جرم دادگستري خراسان رضوي سخن مي گفت با اشاره به ويژگي ها و مزاياي سامانه جامع ارتباطات مردمي قوه قضایيه (سجام) افزود: به منظور بهره گيري حداکثري از ظرفيت مردمي در امر پيشگيري از وقوع جرم، صيانت از حقوق عمومي و مبارزه با فساد بايستي هماهنگي و هم افزايي بيشتري بين دستگاه ها و سازمان هاي مرتبط ايجاد شود.
حجت الاسلام والمسلمين فروتني به اجراي طرح ناامن سازي محيط هاي توليد و توزيع مواد مخدر توسط سپاه امام رضا (ع)، دادسراي ناحيه 9 مشهد، پليس مبارزه با مواد مخدر و شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان اشاره کرد و افزود: با توزيع کنندگان مواد مخدر قاطعانه برخورد مي شود.
وي با اشاره به ايجاد آسيب هاي جبران ناپذير استفاده از مواد مخدر بويژه براي جوانان و نوجوانان گفت: والدين گرامي بر رفت و آمد فرزندان خود نظارت کنند تا گرفتار دوستان ناباب نشوند.
وي نقش آموزش و ارتقاء آگاهي هاي عمومي در پيشگيري از جرم به ويژه در حوزه مواد مخدر را بسيار مهم دانست و افزود: در اين زمينه رسانه ها و صدا و سيما مي توانند بسيار مؤثر باشند.
 
 


 
222
 
کد مطلب : ۵۱۲۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما