۱

برگزاری اردوی دو روزه "خانواده خوب" برای قضات و کارکنان دادگستری استان آذربایجان غربی

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
برگزاری اردوی دو روزه "خانواده خوب" برای قضات و کارکنان دادگستری استان آذربایجان غربی
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان آذربایجان غربی، در این اردوی دو روزه همکاران از مناطق و مکان‌های دیدنی شهرهای جنوب استان شامل غار سهولان، بازار و سد مهاباد، آبشار شلماش سردشت ومناظر دیدنی جاده مهاباد و سردشت دیدن نمودند.
این اردوی تفریحی و فرهنگی به مناسبت غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان و افزایش انگیزه و روحیه کاری، نشاط و همدلی در بین کارکنان برگزار شد.
در این اردوی دو روزه برنامه‌های متنوع و شادی از قبیل مسابقه کتبی فرهنگی برگزار شد که در پایان از نفرات برتر تقدیر و جوایزی به آنان اهدا شد.
گفتنی است برگزاری این اردوی دو روزه با استقبال خوبی از خانواده‌های شرکت کننده در آن همراه بود.
همچنین با همت و برنامه ریزی معاونت فرهنگی و کانون بسیج حقوقدانان شهدای دادگستری کل استان، اردوی دو روزه راهیان نور شمالغرب کشور نیز با حضور جمعی از همکاران قضایی و اداری و خانواده ها برگزار شد.
در این اردوی دو روزه همکاران از یادمانهای شهید بروجردی در سه راهی محمدیار و یادمان بلفت واقع در سردشت و مناطق عملیاتی بازدید و با شهدای گلگون کفن تجدید میثاق کردند.
 
 

 
222
کد مطلب : ۵۰۰۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
واخواهی به چه معنایی است؟
روش‌های اعتراض به آراء به دو دسته تقسیم می‌شود: طرق عادی مشتمل بر واخواهی و تجدیدنظر و طرق فوق‌العاده که مشتمل بر فرجام ...
پس از سرقت یا مفقودی چک، صادر کننده یا دارنده آن چگونه باید پیگیری کند؟
چک به عنوان یک وسیله پرداخت نقش بسیار مهمی در روابط اقتصادی اشخاص جامعه ایفا می کند که در صورت آشنایی با مقررات مربوط به ...
آثار و تبعات ازدواج های قانونی کدام است؟
از جمله معيارهايي كه باید مورد توجه جدي در انتخاب همسر قرار گیرد، التزام و پایبندی به ارزش های عرفی و قانونی است تا بتواند ...