۰

برگزاری نشست توجیهی مسئولان فرهنگی حوزه های قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴
برگزاری نشست توجیهی مسئولان فرهنگی حوزه های قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد، جلسه ای با حضور معاون فرهنگی دادگستری استان، رابطین فرهنگی حوزه های قضایی استان و کارشناسان فرهنگی به منظور تشریح برنامه های فرهنگی سال 1398 برگزار شد.
معاون فرهنگی دادگستری استان افزود: هدف از این جلسه تشریح برنامه های فرهنگی تایید شده از سوی معاونت فرهنگی قوه قضاییه می باشد که جهت بهتر برگزار شدن برنامه ها باید به طور دقیق و مدیریت شده در بازه زمانی مشخص اجرا شوند.
سید عیسی حسنی در پی تبیین برنامه های فرهنگی از هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه و دومین دوره مسابقه جام معرفت خبرداد و گفت: تبلیغات مستمر در خصوص نحوه اجرا و شرکت در برگزاری مسابقات باید به صورت شفاف به اطلاع متسابقین رسانده شود و همچنین مسئولین و رابطین فرهنگی استان با تشویق کارکنان و خانواده های ایشان مشارکت فعال خود را در برگزاری این مسابقات داشته باشند.
وی اظهار داشت: تمامی برنامه های مشخص شده برای هر حوزه قضایی باید در سامانه فهام (سامانه داخلی ارگ) ثبت و به صورت هفتگی گزارش داده شوند و مسئولین فرهنگی باید ارتباط مستمر با معاونت فرهنگی دادگستری استان داشته باشند تا هر جایی که در سیستم و یا نحوه اجرای برنامه دچار مشکل شوند کارشناسان ما پاسخگو باشند.
گفتنی است در پایان صحبت های معاون فرهنگی دادگستری استان، کارشناسان این معاونت برنامه های فرهنگی سال جاری را هر کدام توضیح داده و به بیان پرسش ها و پیشنهادات پرداختند.
 
 

 
222
 
کد مطلب : ۴۷۹۶
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
موارد کلی بطلان معاملات کدام است؟
بطلان وضعیتی حقوقی است که ضمانت اجرای تخلف از شرایط قانونی صحت و اعتبار عمل حقوقی است، که اثر قهقرایی آن موجب محرومیت طرفین ...
مجازات تبعی به چه معنایی است؟
منظور از مجازات تبعی عموماً محدود به محرومیت از حقوق اجتماعی است و نیاز به اجازه قاضی در حکم خود ندارد. بلکه این مجازات‌ها ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.