۰
همزمان با هفته قوه قضاییه؛

حضور مسئولان قضایی و کارکنان اداری دادگستری استان مازندران بر مزار شهدا

تاریخ انتشار
يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳
حضور مسئولان قضایی و کارکنان اداری دادگستری استان مازندران بر مزار شهدا
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین اکبری در این مراسم امنیت و آرامش امروز را مدیون خون شهدای گرانقدر دانست و افزود: شهدا و ایثارگران از جان خود گذشتند تا این نظام و انقلاب پایدار بماند و امروز بر همه ما واجب است تا از این دستاوردهای گرانقدر پاسداری کنیم.
وی با اشاره به اینکه در وصیت نامه شهدای گرانقدر نیز بر حفظ ارزش های انقلاب و پیروی از ولایت فقیه تاکید شده است، افزود: رزمندگان اسلام با دست خالی در مقابل لشگر تا دندان مسلح دشمن جانانه ایستادگی کردند تا از مرزهای ایران اسلامی محافظت شود.
رئیس شورای قضایی استان در ادامه بر لزوم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انقلاب تاکید کرد و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: شهدای گرانقدر جان عزیز خود را با خداوند متعال معامله کردند و بر همه ما واجب است از دستاوردهای ارزشمند این ایثارگری ها حراست کنیم.
وی تاکید کرد: شهدای گرانقدر برای اجرای عدالت، مبارزه با ظلم و احقاق حق، جان با ارزش خود را ایثار کردند تا حکومت اسلامی برقرار و قرآن کریم و خط انبیاء(ع) که همان خط ولایت فقیه است، حاکم شود.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری همچنین با بیان اینکه اهداف مد نظر شهدا باید در عملکرد مسئولین مد نظر قرار گیرد، رسالت دستگاه قضایی استان را تداوم راه شهدای والامقام دانست وخاطرنشان کرد: کارکنان دستگاه قضایی استان باید با قاطعیت، سرعت، دقت و صحت در عمل در مسیر شهدای گرانقدر و ایثارگران تلاش کنند.
رئیس کل دادگستری استان مازندران فرامین مقام معظم رهبری را نقشه راه کارکنان دادگستری استان برشمرد و اظهار کرد: همه ما سربازان مقام عظمای ولایت در دستگاه عدلیه هستیم و فرامین معظم له با دقت ویژه، مد نظر و نقشه راه ما خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری افزود: روحیه بسیجی و انقلابی و مدیریت جهادی رسالت کارکنان دستگاه قضایی مازندران در ادای دین به شهدای والامقام خواهد بود تا ان شاء الله اهداف دادگستری استان در بخش های مختلف تحقق یابد.
بر اساس این گزارش، رئیس کل دادگستری استان مازندران، معاونین رئیس کل، اعضای شورای قضایی استان، قضات و کارکنان اداری دادگستری استان مازندران با حضور در مزار شهدای گرانقدر، با آرمان های امام(ره) و شهدای گرانقدر تجدید میثاق و با مقام معظم رهبری تجدید بیعتی دوباره نمودند.
222
کد مطلب : ۴۷۹۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
موارد کلی بطلان معاملات کدام است؟
بطلان وضعیتی حقوقی است که ضمانت اجرای تخلف از شرایط قانونی صحت و اعتبار عمل حقوقی است، که اثر قهقرایی آن موجب محرومیت طرفین ...
مجازات تبعی به چه معنایی است؟
منظور از مجازات تبعی عموماً محدود به محرومیت از حقوق اجتماعی است و نیاز به اجازه قاضی در حکم خود ندارد. بلکه این مجازات‌ها ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.