۰
به مناسبت هفته قوه قضاییه؛

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در استان اردبیل

تاریخ انتشار
يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در استان اردبیل
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان اردبیل، با مشارکت شهرداری اردبیل، اداره کل ورزش و جوانان و به همت معاونت فرهنگی دادگستری استان همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور مسئولین، کارکنان تشکیلات قضایی استان و اقشار مختلف مردم به مناسبت هفته قوه قضاییه در پیست پیاده روی مجموعه تفریحی گردشگری شورابیل در جنوب شهر اردبیل برگزار شد.
گفتنی است در این همایش فرهنگی ورزشی پس از برگزاری مراسم قرعه کشی با حضور مسئولین و حاضرین در همایش، جوایز ارزنده (2 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، 5 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، 10 دستگاه دوچرخه و لباس و تجهیزات ورزشی و ...)  اهداء شد.
ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از مسئولین برگزار کننده این همایش، هفته قوه قضاییه را فرصتی مناسبت برای ارتقاء نشاط و تجدید روحیه کارکنان تشکیلات قضایی برای خدمت به مردم شریف دانست و افزود: با توجه به سختی کار در دستگاه قضایی و فرسودگی روحی کارکنان ناشی از برخورد با مشکلات جامعه؛ استمرار برنامه های فرهنگی و ورزشی را از مهمترین برنامه ها در افزایش بهره وری کاری بیان کرد.
 222
 
کد مطلب : ۴۷۹۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
موارد کلی بطلان معاملات کدام است؟
بطلان وضعیتی حقوقی است که ضمانت اجرای تخلف از شرایط قانونی صحت و اعتبار عمل حقوقی است، که اثر قهقرایی آن موجب محرومیت طرفین ...
مجازات تبعی به چه معنایی است؟
منظور از مجازات تبعی عموماً محدود به محرومیت از حقوق اجتماعی است و نیاز به اجازه قاضی در حکم خود ندارد. بلکه این مجازات‌ها ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.