کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون فرهنگی دادگستری کل استان مازندران تاکید کرد:

ارتقاي فرهنگ حقوقي قضايي و گسترش دسترسي جامعه به عدالت قضايي

21 خرداد 1398 ساعت 13:45

معاون فرهنگی دادگستری کل استان مازندران بر ارتقاي فرهنگ حقوقي قضايي و گسترش دسترسي جامعه به عدالت قضايي تأکید کرد و گفت: هفته قوه قضاییه فرصت مغتنمی است تا مسئولان قضایی با حضور در مساجد و نماز جمعه و ... به سوالات حقوقی و قضایی مردم پاسخ دهند که این امر قطعا در اعتمادسازی و افزایش رضایتمندی از دستگاه قضایی موثر خواهد بود.


به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان مازندران، معاون فرهنگی دادگستری کل استان در نشست مسئولان فرهنگی و نمایندگان معاونت های دادگستری کل استان مازندران و همچنین سازمان هان های تابعه با بیان اینکه اطلاع‌رسانی دقیق، شفاف و به روز از عملکرد دستگاه قضایی و همچنین سازمان های تابعه دستگاه قضا مورد تاکید رئیس قوه قضاییه می باشد، افزود: ضمن هماهنگی با رسانه های ملی و استانی و حتی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی- از طريق شبكه مخابراتي ايمن و حفاظت شده-  باید به نحو شایسته از عملکرد دستگاه قضایی اطلاع رسانی به عمل آید.
شایان ذکر است، ایراد سخنرانی مسئولان قضایی استان در نماز جمعه، افزایش تعامل با اصحاب رسانه و مصاحبه مطبوعاتی مسئولان قضایی استان از عملکرد دستگاه قضایی، حضور مسئولان قضایی استان در صدا و سیما، بازدید از زندان های استان و پاسخگویی به سوالات حقوقی و قضایی و همچنین پیگری مسائل و مشکلات مددجویان، برگزاری دیدار های مردمی مسئولان قضایی استان، غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی برای کارکنان و ... از مصوبات این جلسه در هفته قوه قضاییه بود.
 

 
 
222
 


کد مطلب: 4760

آدرس مطلب: http://www.farhangionline.ir/news/4760/ارتقاي-فرهنگ-حقوقي-قضايي-گسترش-دسترسي-جامعه-عدالت

معاونت فرهنگی قوه قضاییه
  http://www.farhangionline.ir