۰
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان:

تکریم ارباب رجوع، اولویت دستگاه قضایی استان در دوره جدید است

تاریخ انتشار
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۷
تکریم ارباب رجوع، اولویت دستگاه قضایی استان در دوره جدید است
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان هرمزگان، نشست شورای برنامه ریزی دادگستری استان به ریاست صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان برگزار شد.
رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان در جریان برگزاری این نشست، ضمن تأکید بر لزوم توجه مستمر به ارتقای شاخص امنیت در مناطق مختلف استان تصریح کرد: امنیت هرمزگان خط قرمز دستگاه قضایی است و مخلان امنیت و هنجارشکنان با برخورد قاطع و بدون اغماض مواجه خواهند شد.
علی صالحی تأکید کرد: ارتقاء عملکرد و افزایش بهره وری نیازمند عزمی همگانی و تفکری جهادی و انقلابی است.
رئیس شورای  قضایی استان همچنین اجرای منویات داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و عمل به سیاست های ابلاغی از سوی رئیس قوه قضاییه را رویکرد اصلی و محور تمامی اقدامات دادگستری استان در دوره جدید عنوان کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و تکریم آنها در رأس تمامی امور دستگاه قضایی استان قرار خواهد داشت و به تمامی همکاران خود توصیه مؤکد دارم با مردم به بهترین شکل ممکن رفتار کنند.
رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه منصب قضاوت در واقع جایگاه ائمه اطهار (علیهم السلام) است و تکریم ارباب رجوع ریشه در فرهنگ دینی ما دارد، یادآور شد:  پاسخگویی به مطالبات مردم، رعایت موازین اخلاق حرفه ای  و اهتمام ویژه به سعه صدر و بالابردن آستانه تحمل، موجب افزایش رضایتمندی مردم، شکوفایی و توسعه سلامت اداری و بهبود روند خدمت رسانی خواهد شد.
وی همچنین با اعلام به اینکه احقاق حقوق عامه و صیانت از اموال بیت المال یکی از شاخص ترین اولویت های دادگستری هرمزگان خواهد بود، بر لزوم تشدید نظارت ها به منظور مقابله با مظاهر فساد و انسداد گریزگاه های سودجویان، اخلالگران و مفسدین تأکید کرد.
 
 

 
222
 
 
کد مطلب : ۴۷۴۴
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
رسیدگی به دادخواست اعاده دادرسی چگونه انجام می شود؟
اعاده دادرسی، یکی از شیوه های فوق العاده اعتراض به رأی است که در کنار طرقی چون فرجام‎خواهی قرار دارد و بدین معناست که نتیجه ...
مراحل رسیدگی به موضوع نزاع در مراجع قضایی چگونه است؟
هنگام بروز هر ضرب و جرحی معمولاً پرونده های این چنینی پس از تنظیم گزارش نيروی انتظامي به دادسرای عمومی و انقلاب محل وقوع ...
پیامدهای حقوقی اقامتگاه کدام است؟
اقامتگاه به مکان معینی گفته می‌شود که فعالیت‌ها و امور شخص، اعم از سکونت و اداره امور وی در آن مکان متمرکز شده و به نوعی ...