۰
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای:

خسران بزرگی است که ماه مبارک رمضان سپری شود و بهره‌ای از آن نبرده باشیم

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
خسران بزرگی است که ماه مبارک رمضان سپری شود و بهره‌ای از آن نبرده باشیم
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در آئین تکریم و معارفه روسای کل دادگستری استان اردبیل اظهار داشت: امروز شیطان بزرگ ۴۰ سال استقامت ما را دیده و با همه توان به مقابله با ما برخواسته است؛ امروز از زبان‌های مختلف سخنانی شنیده می‌شود که مغایر سخنان امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه با چنین دشمنی نمی‌توان به مذاکره پرداخت افزود: امروز ما شاهد تداوم ترفندها و توطئه های شیطان بزرگ هستیم و باید در مقابل این ترفندها هشیار بود و از آموزه‌های دینی جهت مقابله بهره برد.
وی  مسئولیت ملت ایران را در شرایط کنونی خطیر دانست و تصریح کرد: در چنین شرایطی اتحاد و انسجام ملت راهگشا است و باید در سایه منویات رهبر معظم انقلاب با دشمن مقابله کرد.
حجت الاسلام اژه ای تصریح کرد:  خسران بزرگی است که ماه مبارک رمضان سپری شود و بهره‌ای از آن نبرده باشیم. شیطان زمانی که انسان را در مسیر مستقیم می بیند، تلاشش برای منحرف کردن انسان بیشتر می‌شود و لازم است مراقب باشیم که شیطان از برکات این ماه ما را غافل نکند.
وی در ادامه با تحلیل مسائل و مشکلات اجتماعی روز جامعه افزود: باید متوجه باشیم که فضای مجازی چه بر سر نسل جوان می‌آورد و باید زوجین مراقب یکدیگر باشند.
 
 
 

222
 
 
کد مطلب : ۴۶۹۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
رسیدگی به دادخواست اعاده دادرسی چگونه انجام می شود؟
اعاده دادرسی، یکی از شیوه های فوق العاده اعتراض به رأی است که در کنار طرقی چون فرجام‎خواهی قرار دارد و بدین معناست که نتیجه ...
مراحل رسیدگی به موضوع نزاع در مراجع قضایی چگونه است؟
هنگام بروز هر ضرب و جرحی معمولاً پرونده های این چنینی پس از تنظیم گزارش نيروی انتظامي به دادسرای عمومی و انقلاب محل وقوع ...
پیامدهای حقوقی اقامتگاه کدام است؟
اقامتگاه به مکان معینی گفته می‌شود که فعالیت‌ها و امور شخص، اعم از سکونت و اداره امور وی در آن مکان متمرکز شده و به نوعی ...