۰
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای:

خسران بزرگی است که ماه مبارک رمضان سپری شود و بهره‌ای از آن نبرده باشیم

تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
خسران بزرگی است که ماه مبارک رمضان سپری شود و بهره‌ای از آن نبرده باشیم
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در آئین تکریم و معارفه روسای کل دادگستری استان اردبیل اظهار داشت: امروز شیطان بزرگ ۴۰ سال استقامت ما را دیده و با همه توان به مقابله با ما برخواسته است؛ امروز از زبان‌های مختلف سخنانی شنیده می‌شود که مغایر سخنان امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه با چنین دشمنی نمی‌توان به مذاکره پرداخت افزود: امروز ما شاهد تداوم ترفندها و توطئه های شیطان بزرگ هستیم و باید در مقابل این ترفندها هشیار بود و از آموزه‌های دینی جهت مقابله بهره برد.
وی  مسئولیت ملت ایران را در شرایط کنونی خطیر دانست و تصریح کرد: در چنین شرایطی اتحاد و انسجام ملت راهگشا است و باید در سایه منویات رهبر معظم انقلاب با دشمن مقابله کرد.
حجت الاسلام اژه ای تصریح کرد:  خسران بزرگی است که ماه مبارک رمضان سپری شود و بهره‌ای از آن نبرده باشیم. شیطان زمانی که انسان را در مسیر مستقیم می بیند، تلاشش برای منحرف کردن انسان بیشتر می‌شود و لازم است مراقب باشیم که شیطان از برکات این ماه ما را غافل نکند.
وی در ادامه با تحلیل مسائل و مشکلات اجتماعی روز جامعه افزود: باید متوجه باشیم که فضای مجازی چه بر سر نسل جوان می‌آورد و باید زوجین مراقب یکدیگر باشند.
 
 
 

222
 
 
کد مطلب : ۴۶۹۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
منابع قانونی نظام حقوقی حاکم بر اراضی برون شهری کدام است؟
اراضی خارج از شهرها بویژه زمین های کشاورزی، مناطق سبز و حاصل خیز بعنوان یکی از منابع مهم ثروت کشور به حساب می آیند. علاوه ...
اوصاف دعوی عمومی چیست؟
دعوای عمومی به دعوایی گفته می شود که دادستان یا مدعی العموم به عنوان نماینده جامعه، آن را علیه مجرم در دادگاه مطرح می کند....
حقوق زن در قانون مدنی ایران چگونه است؟
زنان همواره به عنوان نيمی از اعضای جامعه تأثير پذير از همه پديده هاي اجتماعي بوده اند. بهره گيری از نيروی كار آنان از دير ...