۰
با حضور رئیس کل دادگستری استان گلستان؛

قدردانی از فعالان فرهنگی دادگستری استان گلستان

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
قدردانی از فعالان فرهنگی دادگستری استان گلستان
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، هادی هاشمیان با اشاره به کسب عنوان نخست دادگستری استان در تکریم ارباب رجوع افزود: کسب این عنوان وظیفه ما را برای امسال سنگین تر می کند و باید همه در بخش قضایی و اداری روند رسیدگی به پرونده ها و پاسخگویی به مردم را بهبود بخشیم.
وی به برنامه های فرهنگی هم اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه های فرهنگی متناسب با کارکنان و خانواده های آنان از فشارهای ناشی از حساسیت و سختی کار کارکنان می کاهد.
رئیس کل دادگستری استان با تاکید بر اینکه کارکنان فرهنگی باید در رفتار و برخورد الگو باشند افزود: گاهی عملکرد و رفتار خوب همکاران ما می تواند اثری به مراتب بیشتر از چندین کار هزینه بر باشد.
وی توصیه کرد: در برنامه های فرهنگی افراد اثرگذار در هر حوزه قضایی را شناسایی و از مشارکت آنان برای اجرای بهتر برنامه تاثیرگذاری بیشتر بهره مند کنید.
در این نشست مسئولان فرهنگی حوزه های قضایی سراسر استان و نمایندگان معاونت های دادگستری در طرح تکریم ارباب رجوع تقدیر شدند.
گفتنی است دادگستری استان گلستان رتبه نخست تکریم ارباب رجوع و جایگاه سوم مدل تعالی فرهنگی دادگستری های استان را کسب کرد.
 
 
 

222
 
کد مطلب : ۴۶۹۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
رسیدگی به دادخواست اعاده دادرسی چگونه انجام می شود؟
اعاده دادرسی، یکی از شیوه های فوق العاده اعتراض به رأی است که در کنار طرقی چون فرجام‎خواهی قرار دارد و بدین معناست که نتیجه ...
مراحل رسیدگی به موضوع نزاع در مراجع قضایی چگونه است؟
هنگام بروز هر ضرب و جرحی معمولاً پرونده های این چنینی پس از تنظیم گزارش نيروی انتظامي به دادسرای عمومی و انقلاب محل وقوع ...
پیامدهای حقوقی اقامتگاه کدام است؟
اقامتگاه به مکان معینی گفته می‌شود که فعالیت‌ها و امور شخص، اعم از سکونت و اداره امور وی در آن مکان متمرکز شده و به نوعی ...