۰
با حضور رئیس کل دادگستری استان گلستان؛

قدردانی از فعالان فرهنگی دادگستری استان گلستان

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
قدردانی از فعالان فرهنگی دادگستری استان گلستان
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، هادی هاشمیان با اشاره به کسب عنوان نخست دادگستری استان در تکریم ارباب رجوع افزود: کسب این عنوان وظیفه ما را برای امسال سنگین تر می کند و باید همه در بخش قضایی و اداری روند رسیدگی به پرونده ها و پاسخگویی به مردم را بهبود بخشیم.
وی به برنامه های فرهنگی هم اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه های فرهنگی متناسب با کارکنان و خانواده های آنان از فشارهای ناشی از حساسیت و سختی کار کارکنان می کاهد.
رئیس کل دادگستری استان با تاکید بر اینکه کارکنان فرهنگی باید در رفتار و برخورد الگو باشند افزود: گاهی عملکرد و رفتار خوب همکاران ما می تواند اثری به مراتب بیشتر از چندین کار هزینه بر باشد.
وی توصیه کرد: در برنامه های فرهنگی افراد اثرگذار در هر حوزه قضایی را شناسایی و از مشارکت آنان برای اجرای بهتر برنامه تاثیرگذاری بیشتر بهره مند کنید.
در این نشست مسئولان فرهنگی حوزه های قضایی سراسر استان و نمایندگان معاونت های دادگستری در طرح تکریم ارباب رجوع تقدیر شدند.
گفتنی است دادگستری استان گلستان رتبه نخست تکریم ارباب رجوع و جایگاه سوم مدل تعالی فرهنگی دادگستری های استان را کسب کرد.
 
 
 

222
 
کد مطلب : ۴۶۹۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
منابع قانونی نظام حقوقی حاکم بر اراضی برون شهری کدام است؟
اراضی خارج از شهرها بویژه زمین های کشاورزی، مناطق سبز و حاصل خیز بعنوان یکی از منابع مهم ثروت کشور به حساب می آیند. علاوه ...
اوصاف دعوی عمومی چیست؟
دعوای عمومی به دعوایی گفته می شود که دادستان یا مدعی العموم به عنوان نماینده جامعه، آن را علیه مجرم در دادگاه مطرح می کند....
حقوق زن در قانون مدنی ایران چگونه است؟
زنان همواره به عنوان نيمی از اعضای جامعه تأثير پذير از همه پديده هاي اجتماعي بوده اند. بهره گيری از نيروی كار آنان از دير ...