۰
سرپرست اداره کل فرهنگ دینی و انقلابی خبر داد:

همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) مراسم افتتاحیه مسابقات جام معرفت برگزار شد

تاریخ انتشار
سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹
همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) مراسم افتتاحیه مسابقات جام معرفت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، مراسم افتتاحیه نخستین دوره مسابقات جام معرفت بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف ارتقای سطح آگاهی و بینش سیاسی کارکنان قوه قضاییه و مصونیت بخشی آنان در برابر شبهات اعتقادی و همچنین تشویق همکاران به امر کتابخوانی صبح امروز در مشهد مقدس برگزار شد.
سرپرست اداره کل فرهنگ دینی و انقلابی معاونت فرهنگی قوه قضاییه گفت: این مسابقات در دو مرحله استانی و کشوری برگزار شد که در مرحله نخست بیش از 3 هزار نفر در قالب 557 تیم شرکت کردند که از این تعداد 33 تیم (24 تیم بانوان و 9 تیم آقایان) در مجموع 157 نفر در مرحله استانی انتخاب و به مرحله کشوری راه یافتند.
مهدی پیرهادی افزود: شب گذشته مراسم قرعه کشی این مسابقات با حضور مسئولان تیم های شرکت کننده برگزار شد که در انتها این تیم ها در 8 گروه متفاوت به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.
وی افزود: حجت الاسلام والمسلمین معصومی معاون فرهنگی دینی و سازمانی معاونت فرهنگی قوه قضاییه نیز در این مراسم، هدف از برگزاری این رقابت ها را ترویج فرهنگ کتابخوانی جامعه هدف و تحقق انتظارات مقام معظم رهبری در خصوص زنده نگهداشتن ارزش های انقلاب اسلامی دانستند و این مسابقات را گامی موثر در جهت هر چه بیشتر آشنا شدن همکاران با مفاهیم دینی، سیاسی و بصیرتی بیان کردند.
وی تصریح کرد: این مسابقات در مدت 6 روز و با بیش از 60 مسابقه به صورت تیم به تیم در این دوره برگزار خواهد شد و در روز شنبه آینده در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور حجت الاسلام والمسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه برگزار خواهد شد نفرات برتر معرفی می شوند.
 


 
222
کد مطلب : ۴۵۴۵
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
موارد کلی بطلان معاملات کدام است؟
بطلان وضعیتی حقوقی است که ضمانت اجرای تخلف از شرایط قانونی صحت و اعتبار عمل حقوقی است، که اثر قهقرایی آن موجب محرومیت طرفین ...
مجازات تبعی به چه معنایی است؟
منظور از مجازات تبعی عموماً محدود به محرومیت از حقوق اجتماعی است و نیاز به اجازه قاضی در حکم خود ندارد. بلکه این مجازات‌ها ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.