۰
به مناسبت روز زن؛

نشست بانوان شاغل دادگستری استان گلستان با رئیس کل دادگستری

تاریخ انتشار
سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
نشست بانوان شاغل دادگستری استان گلستان با رئیس کل دادگستری
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان گلستان، هادی هاشمیان در نشست بانوان شاغل دادگستری های استان گفت: یک سوم کارکنان حوزه های قضایی استان، بانوان هستند و به جرات ادعا می کنیم یکی از علل درخشش دادگستری استان در بخش های مختلف را مدیون همین حضور هستیم.
وی افزود: تجربه سالها کار در دستگاه قضایی نشان داده است میزان تخلفات اداری بانوان کمتر از مردان است و کارها را با نظم بهتری رسیدگی می کنند.
هاشمیان افزود: خوشبختانه امروز به واسطه عملکرد و تلاش های خوب همکاران مان، شاهد نگرش خوب مردم به دستگاه قضایی هستیم و امیدواریم این روند ادامه یابد.
رئیس کل دادگستری استان به ابعاد شخصیت حضرت زهرا (س) اشاره کرد و گفت: صداقت بارزترین ویژگی شخصیتی حضرت فاطمه (س) است و اگر همین ویژگی را مردان و زنان سرزمین ما سرلوحه کار خود قرار دهند مشکلات کشور در بسیاری از بخش ها کمتر خواهد شد.
 

 
 
222
 
کد مطلب : ۴۵۴۰
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
موارد کلی بطلان معاملات کدام است؟
بطلان وضعیتی حقوقی است که ضمانت اجرای تخلف از شرایط قانونی صحت و اعتبار عمل حقوقی است، که اثر قهقرایی آن موجب محرومیت طرفین ...
مجازات تبعی به چه معنایی است؟
منظور از مجازات تبعی عموماً محدود به محرومیت از حقوق اجتماعی است و نیاز به اجازه قاضی در حکم خود ندارد. بلکه این مجازات‌ها ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.