۰
در اختتامیه ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضاییه؛

تاکید رئیس کل دادگستری استان قم بر اهمیت نقش و جایگاه قرآن در دستگاه قضایی

تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱
تاکید رئیس کل دادگستری استان قم بر اهمیت نقش و جایگاه قرآن در دستگاه قضایی
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین خلیلی در مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان و خانواده قوه قضاییه در سالن ائمه اطهار شهرستان قم با تقدیر از معاونت فرهنگی قوه قضاییه در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضاییه گفت: الحمدلله به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مردم با قرآن آشنا شدند و این باعث شد تا قرآن وارد زندگی تک تک ما بشود و به آن حیات دوباره ببخشد.
رئیس کل دادگستری استان قم افزود: امروز، احترام و عزتی که یک قاری قرآن در بین اهل علم و دانش و همینطور مردم دارد موجب شده است تا قرآن از مهجور بودن پیشین بیرون بیاید و این مشوقی است برای نسل بعد تا همواره به سمت انس با قرآن حرکت کند.
وی با تاکید بر برگزاری اینچنین همایشهایی اظهار داشت: برگزاری این همایش ها در جهت تجلیل یک قاری، حافظ و مفسر قرآن خودبخود قرآن را از مهجور بودن بیرون می آورد و اهمیت و نقش قرآن را در زندگی انسانها مشخص می کند.
وی با تاکید بر اهمیت نقش قرآن در دستگاه قضایی تصریح کرد: ما زمانی می توانیم در تشکیلات قضایی ادعا کنیم که قرآن از مهجور بودن بیرون آمده که میان قاضی و کارمند حافظ قرآن با قاضی و کارمندی که حافظ قرآن نیست تفاوت وجود داشته باشد.
 
 

 
 
222
 
 
کد مطلب : ۴۵۲۷
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
موارد کلی بطلان معاملات کدام است؟
بطلان وضعیتی حقوقی است که ضمانت اجرای تخلف از شرایط قانونی صحت و اعتبار عمل حقوقی است، که اثر قهقرایی آن موجب محرومیت طرفین ...
مجازات تبعی به چه معنایی است؟
منظور از مجازات تبعی عموماً محدود به محرومیت از حقوق اجتماعی است و نیاز به اجازه قاضی در حکم خود ندارد. بلکه این مجازات‌ها ...
آیا تغییر نام و نام خانوادگی امکان پذیر است؟
به موجب ماده 40 قانون ثبت احوال تغییر نام خانوادگی اشخاص منحصراً با تصویب سازمان ثبت احوال کشور خواهد بود.