۰
رئیس کل دادگستری استان فارس:

امروز چهل سالگی انقلاب اسلامی را با یاد شهدای میهن جشن می گیریم

تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
امروز چهل سالگی انقلاب اسلامی را با یاد شهدای میهن جشن می گیریم

به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری استان فارس، رئیس کل دادگستری استان درحاشیه این آیین معنوی گفت: امروز چهل سالگی انقلاب اسلامی را با یاد شهداء و به برکت خون شهدا جشن می گیریم  و عزت، اقتدار و امنیت میهن اسلامی ما مرهون خون این عزیزان است و برماست که قدردان قطره قطره خون شهدای گرانقدر باشیم؛ شهدایی که برای پاسداری  و حفاظت از این آب و خاک و ارزش های والای نظام با رشادت از جان خویش گذشتند.
القاصی افزود: شهدای ما در طول هشت سال دفاع مقدس با اهدای خون خود کشور را در برابر دشمن حفاظت و بیمه کردند و امروز همه ما باید با اطاعت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای (مد ظله العالی) ادامه دهنده مسیر این  شهدای بزرگوار باشیم و در راه حفظ نظام و اطاعت از ولایت  فقیه حرکت کنیم.
وی تصریح کرد: الگوی شهدا و مردم در دوران جنگ تحمیلی، سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بود و در عصر کنونی درس عاشورا و دفاع مقدس برای ما پشتیبانی از ولایت و رهبری است.
رئیس شورای قضایی استان خاطرنشان کرد: شهدا در حقیقت زنده تاریخ، اسطوره شاخص و نمادی برای همه مسلمانان و چراغ راه مسئولان در خدمت گذاری صادقانه هستند.
القاصی  اقتدار و جایگاه امروز ایران اسلامی را مرهون خون پربرکت شهدا دانست و تصریح کرد: خون شهدا سبب  پیشرفت، ترقی، آبرو، عزتمندی و شرافت ملت و انقلاب اسلامی است بنابراین مسئولان کشور باید دائماً به یاد شهدا و خون پاک ریخته شده آنها باشند و مواظب باشند که مبادا اعمال و رفتار آنها باعث پایمال شدن خون شهدا شود.
 
 
 

222
 
کد مطلب : ۴۴۸۹
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
ویژگی های یک بیع نامه حقوقی چیست؟
مبایعه نامه، قراردادی است که طی آن بیع انجام شده و بیع به قراردادی اطلاق می شود که طبق آن مالی به دیگری فروخته می شود. در ...
دفاع مشروع به چه معنایی است؟
یکی از مهمترین حقوق طبیعی انسان، حق دفاع در مقابل تجاوز به جان، آزادی، عرض، ناموس و مال اوست. دین مبین اسلام به عنوان آیینی ...
آیا تغییر جنسیت تأثیری بر زندگی فردی و اجتماعی دارد؟
به هر گونه تبدیل، اصلاح و یا تغییر که در جنس فرد به وجود آید، به گونه ای که وضعیت فعلی او از نظر زن یا مرد بودن با حالت ...