۰
رئیس کل دادگستری استان مرکزی:

برنامه های فرهنگی باید در جهت تقویت بنیه های درونی و انگیزشی برای قضات و کارمندان باشد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
برنامه های فرهنگی باید در جهت تقویت بنیه های درونی و انگیزشی برای قضات و کارمندان باشد
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان مرکزی، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی در گردهمآیی مسئولین فرهنگی حوزه های قضایی استان گفت: فهم صحیح از اهداف و مأموریت های هر مجموعه ای برای کارکنان آن مجموعه ضروری و مهم است.
وی ضمن اشاره به اهمیت کار معاونت فرهنگی گفت: قوام قوه قضاییه به نیروی انسانی کارآمد است و کار فرهنگی باید این منابع انسانی را مهیای خدمت و تلاش کند.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی با تأکید بر برنامه ریزی دقیق و استفاده از ابزارهای جذاب و کاربردی در زمینه فرهنگی بیان داشت: دمیدن روح خدمت و شادابی و اعتماد سازی باید توسط مسئولین فرهنگی در سطح حوزه های قضایی انجام شود.
وی ادامه داد: مسئولین فرهنگی باید عناصری اثرگذار و پیشرو در خدمت باشند و رفتار همدلانه آنان در همدردی در مصیبتها و تنگناها برای همکاران خود بسیار مفید و سازنده است.
رئیس کل دادگستری استان با ابراز رضایت از تلاش های صورت گرفته بر استفاده از تمام ظرفیت های درونی برای پیشبرد برنامه ها تأکید کرد.
لازم به ذکر است گردهمآیی مسئولین فرهنگی حوزه های قضایی استان مرکزی با شعار «فرهنگ جهادی؛ اثرگذار و ماندگار» با هدف بررسی برنامه های شش ماهه نخست و برنامه های پیش رو برگزار شد.
 

 
222
 
کد مطلب : ۴۱۳۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
اقامتگاه اشخاص حقوقی به چه معنایی است؟
در معاملات روزمره، برخی اوقات ممکن است با حکمی غیابی از سوی مراجع قضایی اعم از حقوقی یا کیفری و نیز مراجع ثبتی و یا ادارات ...
مجازات تحصیل مال غیر با استفاده متقلبانه از رایانه چیست؟
در حال حاضر، کلاهبرداری رایانه ای، اینترنتی یا آنلاین اصطلاحات رایجی است که به حکم قانون می تواند از جرایم در حکم کلاهبرداری ...
نسب در اصطلاح حقوقی به چه معنایی است و چه آثاری دارد؟
نسب در اصطلاح حقوقی عبارت است از رابطه خویشاوندی بین دو نفر که یکی از نسل دیگری یا هر دو از نسل شخص ثالثی باشند و به طور ...