۰
رئیس کل دادگستری استان مرکزی:

برنامه های فرهنگی باید در جهت تقویت بنیه های درونی و انگیزشی برای قضات و کارمندان باشد

تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
برنامه های فرهنگی باید در جهت تقویت بنیه های درونی و انگیزشی برای قضات و کارمندان باشد
به گزارش معاونت فرهنگی دادگستری کل استان مرکزی، حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی در گردهمآیی مسئولین فرهنگی حوزه های قضایی استان گفت: فهم صحیح از اهداف و مأموریت های هر مجموعه ای برای کارکنان آن مجموعه ضروری و مهم است.
وی ضمن اشاره به اهمیت کار معاونت فرهنگی گفت: قوام قوه قضاییه به نیروی انسانی کارآمد است و کار فرهنگی باید این منابع انسانی را مهیای خدمت و تلاش کند.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی با تأکید بر برنامه ریزی دقیق و استفاده از ابزارهای جذاب و کاربردی در زمینه فرهنگی بیان داشت: دمیدن روح خدمت و شادابی و اعتماد سازی باید توسط مسئولین فرهنگی در سطح حوزه های قضایی انجام شود.
وی ادامه داد: مسئولین فرهنگی باید عناصری اثرگذار و پیشرو در خدمت باشند و رفتار همدلانه آنان در همدردی در مصیبتها و تنگناها برای همکاران خود بسیار مفید و سازنده است.
رئیس کل دادگستری استان با ابراز رضایت از تلاش های صورت گرفته بر استفاده از تمام ظرفیت های درونی برای پیشبرد برنامه ها تأکید کرد.
لازم به ذکر است گردهمآیی مسئولین فرهنگی حوزه های قضایی استان مرکزی با شعار «فرهنگ جهادی؛ اثرگذار و ماندگار» با هدف بررسی برنامه های شش ماهه نخست و برنامه های پیش رو برگزار شد.
 

 
222
 
کد مطلب : ۴۱۳۸
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
منابع قانونی نظام حقوقی حاکم بر اراضی برون شهری کدام است؟
اراضی خارج از شهرها بویژه زمین های کشاورزی، مناطق سبز و حاصل خیز بعنوان یکی از منابع مهم ثروت کشور به حساب می آیند. علاوه ...
اوصاف دعوی عمومی چیست؟
دعوای عمومی به دعوایی گفته می شود که دادستان یا مدعی العموم به عنوان نماینده جامعه، آن را علیه مجرم در دادگاه مطرح می کند....
حقوق زن در قانون مدنی ایران چگونه است؟
زنان همواره به عنوان نيمی از اعضای جامعه تأثير پذير از همه پديده هاي اجتماعي بوده اند. بهره گيری از نيروی كار آنان از دير ...