۰
معاون فرهنگی قوه قضاییه در مراسم راهپیمایی 13 آبان شهرکرد:

ملت ایران باید با تحمل سختی‌ها و امید به آینده روشن انقلاب، دشمنان را ناامید کنند

تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰
ملت ایران باید با تحمل سختی‌ها و امید به آینده روشن انقلاب، دشمنان را ناامید کنند
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه، معاون فرهنگی قوه قضاییه در جمع راهپیمایان شهرکرد گفت: ما در جنگ با دشمنان اسلام و انقلاب هستیم و هر جنگی رنج‌ها و سختی‌هایی دارد ولی ملت ایران باید با تحمل سختی‌ها و امید به آینده روشن انقلاب، دشمنان را ناامید کنند.
 حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: راهپیمایی اربعین از حرکت‌هایی است که استکبار جهانی را به لرزه درآورده و دشمنان هرگز نتوانسته‌اند ندای حق را در جهان خاموش کنند.
وی با قدردانی از حضور پرشور هزاران نفر از مردم در راهپیمایی 13 آبان افزود: این حضور نشان می‌دهد که ما فرزندان قرآن هستیم و از قرآن، ستیز با دشمنان را آموخته‌ایم.
حجت‌الاسلام صادقی با بیان اینکه ملت ایران در 40 سال بعد از انقلاب و در سال‌های قبل از انقلاب با اطمینان به نصرت الهی استقامت کردند و به پیروزی رسیدند، تصریح کرد: مردم مقاوم ایران در این سال‌ها سختی‌های بسیاری را کشیده‌اند اما آب‌دیده شده و پیش رفته‌اند.
وی با تأکید بر اینکه دشمنان و استکبار جهانی همواره در تلاش بوده تا راه را بر ملت ایران سد کنند، عنوان کرد: ملت مسلمان ایران به دلیل اتکای به خداوند وارد یک عرصه خدایی شدند و ابرقدرت‌های دنیا نیز در برابر این ملت خوار و ذلیل هستند.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با طرح این سوال که چرا ما با آمریکا دشمن هستیم و با آن دوستی نداریم؟ خاطرنشان کرد: اگر تاریخ را مطالعه کنیم خواهیم دید که آمریکا همواره به دنبال سوءاستفاده از مردم و منابع کشور به نفع خود بوده و در این راستا همه ترفندها را به کار برده است.
حجت‌الاسلام صادقی تصریح کرد: آمریکا در سال‌های قبل از انقلاب توسط رژیم پهلوی انواع کودتاها، هتک حرمت‌ها و غارت‌ها را در کشور انجام داد به گونه‌ای که تمام مسئولان کشور را سران آمریکایی تعیین می‌کردند و با وجود منابع بی‌شمار در کشور، مردم ایران همواره در فقر به سر می‌بردند.
وی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سلطه آمریکا از کشور برداشته شد و این خشم آنان را در پی داشت، ادامه داد: آن‌ها با تحریم‌ها و فتنه‌های متعدد در این چهل سال به دنبال فروپاشی انقلاب و تسلط بر کشور بودند که هرگز به اهداف خود نرسیده و نخواهند رسید.
معاون فرهنگی قوه قضاییه با تأکید بر اینکه امروز انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بسیاری در زمینه‌های مختلف کشاورزی، علمی، سازندگی و فرهنگی داشته است اظهار کرد: امروز ایران صاحب پیچیده‌ترین صنایع نظامی و غیرنظامی است که ترس را بر بدن دشمنان انداخته و آنان را ناامید کرده است.
حجت‌الاسلام صادقی عنوان کرد: آمریکا یک ذات استکباری دارد که امروز نمونه‌های بارز آن را در رفتار رئیس جمهورش می‌بینید و هر جا به نفع او باشد امضا می‌کند و اگر نفعی ندید پاره می‌کند و آنچه بر رفتار آمریکا حاکم است قانون جنگل است.


 
 
222
 
 
کد مطلب : ۴۰۹۱
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما

پرسش و پاسخ
تقسيم آپارتمان به قسمت‌های مشترک و اختصاصي چه اثراتی دارد؟
گرچه مالکيت حقي است که قانون به رسميت شناخته و مالک حق استفاده مطلق، دائمي و انحصاري از ملک خود را دارد، ولي در کلیه مجموعه ...
محاسبه دیه و تعیین میزان خسارت هنگامی که هر دو راننده در حادثه مقصر باشند، چگونه است؟
برخی اوقات در حادثه رانندگی بین دو وسیله نقلیه هر دو راننده مقصر تشخیص داده می شوند برای مثال راننده "الف" 30 درصد و راننده ...
چه کسانی حق گرفتن شناسنامه برای نوزاد را دارند؟
بدون تردید شناسنامه هر شخصی تقریباً مرز بین بودن و نبودن و سند هویت وی و همچنین محل درج رسمی وقایع حقوقی تولد، مرگ، ازواج ...
منشورات